| |
Sleutelmanagement
Ecos Plus In basis zijn er twee versies leverbaar, te weten de Ecos Plus waarbij het mogelijk is de uitgifte en inname van sleutel volledig te volgen. De Plus-systemen zijn leverbaar in uitvoeringen van 20 tot 640 sleutelposities.
Ecos Secure De Ecos Secure is daarnaast standaard voorzien van blokkering op de sleutelposities waardoor sleutels slechts kunnen worden uitgenomen door personen die daar ook daadwerkelijk bevoegdheid toe hebben. Per gebruiker kan de bevoegdheid voor sleutels worden bepaald.
Software Beide modellen worden geleverd inclusief beheer software welke het mogelijk maakt gebruikers toe te
Demonstratie MB Safety® heeft in de showroom te Barendrecht een compleet Ecos sleutelbeheersysteem met software opgesteld speciaal voor demonstraties van de systemen. De interesse in de systemen én demonstraties is zo groot dat wij besloten hebben voortaan iedere vrijdag om te dopen tot Ecos demodag. U kunt zich eenvoudig aanmelden door een Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Uiteraard bent u ook van harte welkom op andere dagen.
Voor meer informatie kunt u onderstaande folder downloaden, uiteraard kunt u ook telefonisch contact met ons opnemen voor het maken van een afspraak.
Download de folder "Ecos sleutelbeheersystemen"
|
CatalogusMB Safety® nieuws
ShowroomOpeningstijden:
Onze merken |
||||||||||||||
Volg ons:
Aangesloten bij: